Aktuality


ČMSS láká na Úvěr v předstihu

Českomoravská stavební spořitelna přišla s novinkou. Nabízí úvěr v předstihu. Jde o úvěr, který můžete získat i bez konkrétní vybrané nemovitosti. Nejprve si necháte schválit úvěr, poté můžete v klidu vybírat nemovitost. A to až po dobu 12 měsíců.

Celý článek

Stavební spořitelny letos slaví úspěch

Za první pololetí letošního roku zaznamenaly stavební spořitelny velký růst své produkce. Ten by měl pokračovat i ve zbývajících měsících roku 2017. Podle odhadů ČMSS zájem o úvěry stavebních spořitelen bude největší za posledních sedm let. Měl by vzrůst minimálně o 10 procent.

Celý článek

Česká spořitelna si připravila zajímavé úrokové sazby

Česká spořitelna svým klientům od 12. června nabízí úrokové sazby od 1,99 % u nejoblíbenějších fixací – osmileté a pětileté. U desetileté fixace je to 2,09 %. Musíte mít ale u banky aktivní účet, ze kterého budete hypotéku splácet a dále pak sjednané pojištění schopnosti splácet. Akce platí pro hypotéky do 80 % LTV.

Celý článek

V UniCredit Bank začínají sazby hypoték už na 1,29 %

Jak už jste jistě slyšeli, Česká národní banka nám, respektive bankám, od dubna připravila regulační opatření. A to v podobě zákazu poskytování hypoték, které přesahují 90 % hodnoty nemovitosti. Další omezení se týká hypoték v pásmu 80 – 90 % LTV (tyto hypotéky nebudou moct přesáhnout 15% podíl nově sjednaných hypoték). Díky těmto změnám byl v předešlých měsících zájem o hypotéky veliký, protože jsme ještě chtěli využít lepších podmínek.

Celý článek

Raiffeisenbank chystá tradiční Hypodny a slaví

Raiffeisenbank v dubnu 2007 otevřela první hypoteční centra. Letos v dubnu tedy tato centra slaví desetileté výročí a k těmto oslavám Raiffeisenbank nabídne i své tradiční Hypodny- jde o dny, kdy můžete získat zvýhodněné hypoteční úvěry.

Celý článek
 

Naši partneři:Všichni partneři