Raiffeisenbank chystá tradiční Hypodny a slaví

Raiffeisenbank v dubnu 2007 otevřela první hypoteční centra. Letos v dubnu tedy tato centra slaví desetileté výročí a k těmto oslavám Raiffeisenbank nabídne i své tradiční Hypodny- jde o dny, kdy můžete získat zvýhodněné hypoteční úvěry.

 

Pokud tedy v době od 20. března 2017 do 9. června 2017 navštívíte některé z hypotečních center, předložíte všechny doklady pro schválení hypotéky a potom do 30. června 2017 uzavřete smlouvu o hypotečním úvěru, získáte slevu z úrokové sazby ve výši 0,2 % u účelové a 0,6 % u neúčelové hypotéky. Dále dostanete bonus ve výši 5 tisíc korun. Využít lze i další slevy ve výši 1 procentního bodu za aktivní využívání běžného účtu u Raiffeisenbank.


Raiffeisenbank vám schválí úvěr do tří dnů od doby, kdy jí dodáte doklady. Úvěr můžete čerpat už na základě podání návrhu na vklad do katastru nemovitostí. Této služby můžete využít zdarma.


V roce 2017 poskytla banka fyzickým osobám více než deset tisíc hypotečních úvěrů, a to v celkové výši 20,7 miliardy korun. Pokud to srovnáme s rokem 2015, jde o meziroční nárůst 24 %.
 

Zpět na výpis aktualit
Potřebujete čerstvé informace? Ptejte se na 606 33 83 23 nebo napište své číslo a my zavoláme Vám

Nejnovější aktuality

 

Naši partneři:Všichni partneři