mBank prodlužuje délku splatnosti spotřebitelského úvěru

mBank v půlce srpna prodloužila maximální dobu splatnosti mPůjčky Plus na 96 měsíců. Původně to bylo 84 měsíců. Banka se zaručila, že jde o nejvýhodnější půjčku na českém trhu. A to od podání žádosti po celou dobu splácení úvěru.

 
Pro klienty je při rozhodování o půjčce jedním z určujících kritérií jaká bude výše měsíční splátky. mBank jim může nabídnout transparentní úrokové sazby a neúčtuje zbytečné poplatky. Díky tomu budete vědět, kolik vás bude celkově půjčka stát. Pokud si prodloužíte dobu splácení na maximum, může se vám měsíční splátka snížit až o 900 korun.                                                                                                     mBank se zavazuje i tím, že v případě, že předložíte návrh z jiné banky s konkurenční nabídkou nabízející nižší úroky, mBank ji překoná. Minimální sazba RPSN, kterou může mBank klientovi poskytnout, je ve výši 4,8 %. 
 
Refinancování
 
Momentálně lze u mBank i refinancovat úvěry. Banka vám může snížit úrokovou sazbu minimálně o 2 % p.a. Při převodu svých existujících úvěrů, půjček, kreditních karet nebo povoleného přečerpání je možné průměrně ušetřit až 15 000 Kč. 
 
Zpět na výpis aktualit
Potřebujete čerstvé informace? Ptejte se na 606 33 83 23 nebo napište své číslo a my zavoláme Vám

Nejnovější aktuality

 

Naši partneři:Všichni partneři