O nás

Jsme makléřskou společností spolupracující celkem s třinácti bankami a třemi nebankovními institucemi. Díky našemu širokému portfoliu a velkému objemu obchodů, který zpracováváme, jsme schopni našim klientům při získávání nové či refinancování již existující hypotéky dojednat výrazně lepší podmínky, než jaké by si byli schopni zajistit sami na přepážkách bank.

Klienta detailně provedeme celým procesem pro získání hypotéky a zajišťování potřebné dokumentace. Jsme časově flexibilní a dokážeme tedy veškeré záležitosti vyřídit individuálně dle potřeb našich zákazníků. Klient tak zpravidla navštíví pobočku banky pouze při podpisu smlouvy. Výhodnější podmínky jsme schopni dojednat také u doplňkových služeb spojených s hypotékou. Jedná se například o pojištění nemovitosti nebo životní pojištění. Vzhledem k tomu, že jsme odměňováni z objemu zprostředkovaných obchodů, poskytujeme našim klientům veškeré služby zdarma.

Hypoteční služby Praha spol. s r.o. jsou registrovanou obchodní společností se sídlem Korunní 1386/63, Praha 2 - Vinohrady, 120 00


Hypoteční služby Praha - váš partner při řešení hypotečních úvěrů.

 

Naši partneři:Všichni partneři